Kamil Stoch powiedział: „Jeżeli Bóg jest na pierwszym miejscu, to wszystko jest na właściwym miejscu”*. Niewielu sportowców w naszym kraju odkryło osobistą relację z Bogiem i przyznaje się do wiary. Naszym marzeniem jest, aby każdy sportowiec w naszym kraju miał szansę poznać przesłanie Bożego Słowa i osobiście odpowiedzieć na nie.

 

Marzenia się spełniają! Długo nad tym pracowaliśmy i cieszymy się, że został wydany Nowy Testament dla środowiska sportowego. 

Zawiera on historie i wypowiedzi wierzących sportowców oraz dodatkowe materiały pomocne rozwijać wiarę.

Dwa wydania – jeden cel! 

Odbierz egzemplarz dla siebie lub Twojej drużyny.

📲 Napisz do nas:  aiapolska@mt28.pl 

 

Biblia jest najbardziej popularną i najlepiej sprzedającą się książką wszech czasów! Obecnie jest ok. 4 mld rozpowszechnionych egzemplarzy. Powstawała na przestrzeni ok. 1600 lat, pisana przez ponad 40 autorów z różnych kultur i kontekstów społecznych a jednak spójna! 

 

 

Aby odnieść sukces w całym życiu, w relacjach oraz w sporcie potrzebujemy mądrości i wartości, które są ponadczasowe i międzykulturowe. Nasz Stwórca, doskonały Trener oraz wierny Kibic zrobił wszystko, abyśmy Ty i ja mieli dostęp do najtajniejszych sekretów rywalizacji jaką jest życie. Porównując Siebie do pasterza Jezus powiedział: „Ja natomiast przyszedłem po to, aby wszystkim owcom należącym do mego stada dać odwieczne i nieskończone Życie w Królestwie Boga i aby to Życie miały w całej duchowej obfitości!” (J 10,10). 

 

 

 

Zastanawiasz się jak łączyć wiarę ze sportem? 

Poznawanie Bożego Słowa jest bardzo dobrym krokiem. Niniejsze wydanie zawiera:

 

  • liczne historie sportowców

  • materiały dodatkowe

  • modlitwy na sportowe areny

  • przystępny język

  • wstępy do poszczególnych ksiąg napisane językiem sportowym

 Mamy nadzieję, że ten Nowy Testament pomoże Tobie poznawać Boże Słowo i na nim budować swoje życie.

 

Jeśli jesteś zaangażowany w sport i chciałbyś otrzymać ten Nowy Testament w prezencie napisz do nas: aiapolska@mt28.pl