Aby stać się mistrzem w jakiejś dyscyplinie sportu, oprócz wrodzonego talentu, musisz włożyć jeszcze wiele wysiłku samodyscypliny, niejednokrotnie zrezygnować z innych przyjemności i przyzwyczajeń.

Wiele zależy od twoich wyborów, motywacji i trenera, jak radzisz sobie ze stresem i presją publiczności. Dopiero w trudnych chwilach na boisku okazuje się ile masz wiary we własne możliwości i skąd ją czerpiesz. Tu już nie liczą się tylko umiejętności i talent, ale poczucie własnej wartości i to kim jesteś.

Mamy nadzieję, że w dążeniu do doskonałości i osiągnięcia mistrzowskiej klasy pomogą Ci poniższe testy, kursy oraz spotkania osobiste oraz online przez, które budujemy relacje i inspirujemy się nawzajem jak grać z wieczną perspektywą.

Kurs Alpha dla sportowców – to cykl 10 spotkań, prezentujących przesłanie chrześcijaństwa w sposób przystępny i nie wywierający presji.

Możesz odpowiedzieć sobie m.in. na pytania: czy Bóg istnieje? Kim jest Bóg? Co z innymi religiami? Co jest celem życia? 

Piłkarski mistrz świata i zdobywca Ligi Mistrzów w 2021 roku – Olivier Giroud zorganizował taki kurs dla swoich znajomych – sprawdź jego opinię. 

Skontaktuj się z nami: aiapolska@mt28.pl.

Światopogląd – test online pomagający określić swój światopogląd. Jest krótki i prosty, a jednocześnie dotyka głębokich życiowych pytań, na które wielu ludzi szuka odpowiedzi. 

Doskonały punkt wyjścia do wartościowej rozmowy.

Test ten pomoże odkryć Ci światopogląd i wartości, którymi kierujesz się w sporcie i w życiu. 

Dołącz do tysięcy osób, które już zrobiły sobie ten test i jeśli chcesz to potem PODZIEL SIĘ Twoim wynikiem z nami.

Kurs Start – to cykl 3 spotkań wprowadzających wieczną perspektywę dla wierzącego sportowca.

Odpowiada na pytania:

  • Kim jestem?
  • W jakiej drużynie gram?
  • Jak zawsze zwyciężać?

Kurs Bądź Mistrzem – to cykl 8 spotkań pomagających grać i żyć z wieczną perspektywą, bo przecież sport jest życiem w pigułce.  

Tu znajdziesz dreszcz zwycięstwa i agonię porażki!

Gdy dobrze opanujesz i będziesz stosował zasady sportowej rywalizacji oraz gdy oprzesz je na czymś tak trwałym jak Słowo Boże, pomoże ci to w zmaganiach z codziennością.